info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Çmimi:2,540.00 L 2,286.00 L -10%

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim tepër i përqëndruar, që nuk shkumëzon dhe që i ofron flokëve tuaj përkujdesjen për të cilën kanë nevojë.
Dylli i nxjerrë nga lulja e narcisit ushqen flokët, kurse vaji macadamia i inkapsuluar, është i dizenjuar t’i çlirojë acidet yndyrore në mënyrë të vazhdueshme, për të mbrojtur vazhdimisht flokët nga tharja.
Me vetëm disa aplikime flokët tuaj rifitojnë butësinë dhe shkëlqimin e munguar.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël e kremit, në flokë të thatë ose të njomë.
Masazhohet skalpi për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Nuk rekomandohet të përdoret balsam.
Mund të përdoret së bashku me shampon Phytoelixir.
Nuk rekomandohet të përdoret më shumë se 2-3 herë në javë dhe kur floku është shumë i thatë.

Përbërësit

SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT. CETEARYL ALCOHOL. ISODECYL NEOPENTANOATE. GLYCERIN. ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. AQUA / WATER / EAU. DECYL GLUCOSIDE. STEARYL ALCOHOL. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. HYDROXYETHYLCELLULOSE. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL. MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL. NARCISSUS POETICUS FLOWER WAX. CETEARETH-33. XYLITYLGLUCOSIDE. PARFUM / FRAGRANCE. ZEA MAYS (CORN) OIL. ANHYDROXYLITOL. CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. SODIUM BENZOATE. SODIUM SALICYLATE. CITRIC ACID. POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE. XYLITOL. POLYSORBATE 60. TOCOPHEROL. MYRISTIC ACID. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. BENZYL ALCOHOL. POTASSIUM SORBATE. TRITICUM VULGARE (WHEAT) FLOUR LIPIDS. BETA-CAROTENE. 1221Z.