info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytodensia Serum

Çmimi:4,900.00 L 4,410.00 L -10%

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Serum jovajor, stimulues për skalpin.
Përmban peptide që i rikthejnë flokëve pamjen rinore.
Kombinimi i polifenoleve të vernonës dhe rrushit forcon skalpin dhe flokët.
Flokët rifitojnë shkëlqimin dhe volumi i tyre rritet dukshëm.
Pa sulfate.
Pa silikon.
Pa gluten.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet si në flokë të thatë, ashtu dhe në flokë të njomë.
Nuk shpëlahet.
Rekomandohet të përdoret 3 herë në javë.

Përbërësit

hIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. GLYCERIN. PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER. COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE. PEG-2 DIMEADOWFOAMAMIDOETHYLMONIUM METHOSULFATE. SODIUM CHLORIDE. PHENOXYETHA