info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Instant Energy B-12 Packets

Çmimi:2,499.75 L 2,249.78 L -10%

Suplement me vitaminë B-12, krom, CoQ10 për të rritur energjinë
Paketim x 75 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Suplement ditor që plotëson nevojat e trupit me energji dhe përmirëson humorin.
Kombinon vitaminën B-12 me vitamina të tjera të grupit B, kromin, kreatinën dhe CoQ10.
Ofron energjinë që duhet për të na mbajtur të përqëndruar dhe të fokusuar gjatë gjithë ditës.
Gjendet në formën e bustinave, çka lehtëson mbajtjen e tyre me vete dhe përdorimin në çfarëdolloj momenti të ditës.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Pa produkte të bulmetit.
Pa gluten.
Përmban kripë në sasi të ulët.
Pa vezë.
Pa arra.
I përshtatur me dietën Kosher.
I çertifikuar nga UL.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni probleme me veshkat këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.

Përdorimi

Rekomandohet të merret
një bustinë e tretur në ujë apo lëngje të tjera, në ditë.
Bustina mund të tretet dhe direkt në gojë.

Përbërësit

Serving Size: 1 Packet (1 g)
Servings Per Container: 75
Amount per Serving % Daily Value

Thiamin (from Thiamin HCl) 1.5 mg 125%
Riboflavin (Vitamin B-2) 1.7 mg 131%
Niacin (Vitamin B-3)
(as Niacinamide) 20 mg 125%
Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl) 2 mg 118%
Folate 800 mcg DFE
(400 mcg folic acid) 200%
Vitamin B-12
[as Cyanocobalamin,
Methylcobalamin
(Co-enzyme Form) and
Dibencozide
(Co-enzyme Form)]

2 mg (2,000 mcg) 83,333%
Pantothenic Acid (Vitamin B-5)
(from Calcium Pantothenate) 30 mg 600%
Chromium
(from Chromium Picolinate) 60 mcg 171%
Creatine Monohydrate 250 mg †
Other Ingredients: Xylitol, Rice Maltodextrin, Citric Acid, Natural Citrus Flavors and Silicon Dioxide. Contains soy.