info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Novexpert Booster Serum with Hyaluronic Acid

Çmimi:6,550.00 L

Serum hidratues me veti anti rrudhë.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE006
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum me acid hialuronik të përqëndruar, i përshtashëm për çdo lloj lëkure.
Ushqen lëkurën dhe i jep asaj gjallëri dhe shkëlqim.
Mbron qelizat nga stresi oksidativ.
Absorbohet shpejt, nuk ngjit dhe nuk e yndyros lëkurën.

Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Përdorimi

Aplikoni disa pika çdo ditë në të gjithë fytyrën dhe qafën. Serumi Booster mund të përdoret vetëm ose pak para kremit tuaj të zakonshëm. Nuk ka nevojë të prisni ndërmjet aplikimit të këtij serumi dhe aplikimit të make-up-it tuaj.

Sasia treguese e serumit që do të aplikohet:
Lëkura e kombinuar: 1 deri në 2 pika.
Lëkura normale: 2 deri në 3 pika.
Lëkurë e thatë: 3 pika dhe më shumë.

Frekuenca e përdorimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje. Me një konsum prej 2/3 pikash në ditë, shishja juaj do të zgjasë nga dy deri në tre muaj.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Glycerin°, Propanediol°, Sodium Lactate°, Sodium Hyaluronate°, Parfum (Fragrance)°, Sodium PCA°, Arginine°, Lactobacillus Ferment°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Phytic Acid°, Xylitylglucoside°, Anhydroxylitol°, Xylitol°, Galactaric Acid°, PCA Ethyl Cocoyl Arginate°.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping