info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Psoriane shampooing intesif apaisant anti-squam

Çmimi:2,200.00 L 1,870.00 L -15%

Shampo trajtuese intensive kundër skalpit të irrituar dhe psoriazës
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

125 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

,

Action

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Psoriane shampo është një shampo efikase për skalpin e irrituar, të thatë dhe që paraqet zbokth.

Përmban kompleksin CalmiPSO, i cili ul inflamacionin e krijuar, duke i dhënë skalpit një ndjesi komforti dhe duke qetësuar ndjesinë e kruarjes.

Agjentët keratolitik largojnë zbothin e krijuar duke e lënë flokun të pastër,të butë.
Efikasitet në largimin e zbokthit 93%.
Pa paraben, pa konservantë.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të lagur, masazhohet, lihet 10 minuta dhe shpëlhet me ujë.

Përbërësit

AQUA (WATER), SODIUM TRIDECETH SULFATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MYRISTYL LACTATE, SALICYIDACID ACID DI-PPG-2 myreth-10 adipate, PERFUME (FRAGRANCE), HYDROXYPROPYL GUAR DIPROPYLENE GLYCOL, OLEYL ALCOHOL, guar hydroxypropyltrimonium chloride, Tetrasodium EDTA, Zanthoxylum bungeanum FRUIT EXTRACT, Boswellia serrata GUM, butylphenyl Methylpropional, TOCOPHERYL aCETATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE , LIMONENE, SILANEDIOL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, TOCOPHEROL, METHYL EUGENOL.