info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NEUTROGENA HAND CREAM UNCENTED

Çmimi:520.00 L

Krem duarsh hidratues pa aromë
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: NEUTR012
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem ​​hidratues për duart dhe kutikulat, pa aromë, i përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.
Bazuar në formulën norvegjeze klasike të pasuruar me glicerinë, ky krem ​​vjen në një formë të koncentruar dhe jep hidratim të menjëhershëm të duarve .

I përshtatshëm për llojet normale dhe të thata të lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.
Pa aromë.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni mbi duart të thata, sa herë që të jetë nevoja.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Sulfate, Tocopherol,Phenoxyethanol. [PR-015376]

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping