info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Bionic Eye Cream Plus

Çmimi:5,440.00 L

Krem për trajtimin e rrathëve te zinj, qeseve të syve, rrudhave të imta dhe atyre ekzistuese përreth zonës së syve.
15 g

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

15 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem i fuqishëm për zonën delikate rreth syve, që ndihmon në zbehjen e rrathëve të zinj nën sy.

– Acidi Laktobionik, një antioksidant i fuqishëm, ndihmon në parandalimin e prishjes së kolagjenit dhe ndërtimin e matriksit të lëkurës, duke zbutur rrudhat e imta dhe ekzistuese nga brenda jashtë në mënyrë që lëkura të duket më e fortë dhe e më rinore.
– Ekstrakti i çajit jeshil dhe ekstrakti i kastravecit, zbehin borsat (qeset) dhe zbusin zonën përreth syve.
– Provitaminat A, C kanë veti antioksidante dhe luftojnë radikalet e lira.
– Rekomanduar për personat me ndjeshmëri ndaj Vitaminës K.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.

Përdorimi

Aplikoni produktin çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë, përreth zonës së syve.
Rekomandohet të përdorni një krem mbrojtës ndaj diellit pas përdorimit të këtij produkti.

Përbërësit

Key Ingredients:
– PHA: 3% gluconolactone (an antioxidant AHA)
– Bionic acid: 1: lactobionic acid (an antioxidant AHA)
– Vitamins A, C & E
– Green tea extract to reduce puffiness
– Cucumber extract to soothe the skin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso