info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Cleansing wipes baby face

Çmimi:800.00 L 640.00 L -20%

Mustela peceta të lagura për fytyrën e bebeve dhe fëmijëve.
Paketim me 25 peceta.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Përshkrimi

Peceta të lagura për lëkurën e fytyrës të bebeve dhe fëmijëve, me aromë delikate dhe mjaft të buta, që nga dita e parë e lindjes.
Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
Hipoalergjenike – formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
Pa parabene, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Merrni një pecetë të lagur dhe pastroni me delikatesë lëkurën e bebes tuaj, aq shpesh sa është e nevojshme. Mbylleni mirë paketimin pas hapjes.

Përbërësit

AQUA /WATER/EAU,
GLYCERIN, PEG-40
HYDROGENATED
CASTOR OIL, SODIUM
BENZOATE, POTASSIUM
SORBATE, ALLANTOIN,
1,2-HEXANEDIOL,
CAPRYLYL GLYCOL,
TARTARIC ACID,
PROPYLENE GLYCOL,
ALOE BARBADENSIS
LEAF JUICE POWDER,
SAPONARIA OFFICINALIS
LEAF/ROOT EXTRACT,
TROPOLONE, PERSEA
GRATISSIMA (AVOCADO)
FRUIT EXTRACT, SODIUM
HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE).