info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime Ultra Repair Serum

Çmimi:5,530.00 L 4,700.50 L -15%

Serum pas diellit, i cili mbron lëkurën nga foto-plakja.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: LIER248
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Serum pas diellit që riparon lëkurën nga foto-plakja, duke dhënë një ndjesi qetësuese intensive.

I pasur me:
– Ekstraktin e lajthisë (bimë e pasur me tanine): riparon lëkurën nga dëmtimi i foto-plakjes (rrudha dhe lëkura e varur).
– Kompleks qetësues sublimues (sinergjia e omega-3 & 9 dhe vaji i avokados), acid hialuronik dhe një peptid aktivizues të nxirjes: zbusin intensivisht lëkurën dhe ofrojnë një nxirje të sublimuar, pa parregullsi pigmentare.

Qetëson ndjesinë e nxehtësisë duke ulur ndjeshëm temperaturën e lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni serumin në fytyrë dhe në qafë pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. PROPANEDIOL. CYCLOPENTASILOXANE. CYCLOHEXASILOXANE. GLYCERIN. PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PARFUM / FRAGRANCE. PHENOXYETHANOL. SODIUM HYALURONATE. XANTHAN GUM. POLYSORBATE 60. SORBITAN ISOSTEARATE. BIOSACCHARIDE GUM-1. TOCOPHEROL. PENTYLENE GLYCOL. GLYCERYL CAPRYLATE. SODIUM ANISATE. SODIUM LEVULINATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. ACETYL HEXAPEPTIDE-1. DEXTRAN. 1254A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping