info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff White Silk Face Exfoliating Pads

Çmimi:4,660.00 L 3,495.00 L -25%

Disketa me veprim eksfoliues dhe depigmentues.
50 disketa

Stock: Ka stok

SKU: KO289
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 disketa

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Disketa eksfoliuese të formuluar me kompleksin korrigjues të njollave dhe vitaminë PP të cilat reduktojnë ndjeshëm intensitetin e njollave të errëta në lëkurë , duke përmirësuar dhe njëtrajtësuar teksturën dhe tonin e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikoni një disketë në fytyrë dhe qafë, duke e tamponuar lehtë për të përhapur si duhet produktin në të gjithë zonat e hiperpigmentuara.
Përsëriteni çdo natë për 1 muaj. Gjatë muajve në vijim, vazhdoni trajtimin duke aplikuar një disketë dy herë në javë në mbrëmje, derisa rezultatet të jenë plotësisht të dukshme.

Përbërësit

Aqua (Water); Glycereth-26; Pentylene Glycol; Glycolic Acid; Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane; Niacinamide; Lactobacillus/Punica granatum Fruit Ferment Extract; Allantoin; Arginine; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Hydroxyethylcellulose; PPG-26-Buteth-26; Sodium Hydroxide; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Phytic Acid; Disodium EDTA; Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping