info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff White Silk Face Cream SPF 50+

Çmimi:6,520.00 L 4,890.00 L -25%

Krem trajtues i njollave të errëta me veprim kundër plakjes.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem trajtues i formuluar me kompleksin Spot Correct dhe vitaminë PP, i cili vepron kundër njollave të errëta, duke zvogëluar intensitetin e tyre dhe duke parandaluar formimin e njollave të reja, falë faktorit mbrojtës të lartë.
Teksturë e lehtë fluide e cila përthithet mjaft mirë nga lëkura.
Testuar dermatologjikisht për praninë e nikelit, kromit, kobaltit, mërkurit.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes në fytyrë dhe qafë. Për një trajtim të plotë, rekomandohet përdorimi sëbashku me White Silk Localized Face Gel dhe White Silk Exfoliating Face Pads.

Përbërësit

Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Diethylhexyl Carbonate; Octocrylene; Alcohol Denat.; Cyclohexasiloxane; Dibutyl Adipate; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Butylene Glycol; PEG-30 Dipolyhydroxystearate; PEG-10 Dimethicone; Niacinamide; Polymethyl Methacrylate; Kojic Acid; Sodium Chloride; Disteardimonium Hectorite; Dimethiconol; Glyceryl Stearate; PEG-8; Sodium Lauroyl Glutamate; Lysine; Magnesium Chloride; Tocopherol; Ascorbyl Palmitate; Ascorbic Acid; Citric Acid; Disodium EDTA; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; CI 77492 (Iron Oxides); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77499 (Iron Oxides); Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping