info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 9 results

Ofertë!
-20%

Embryolisse Soin Booster Cils et Sourcils

Trajtim që forcon qerpikët  dhe vetullat tuaja, si dhe shton volumin e tyre 6.5 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Color 3D Mascara Volume Length Curl

Rimel i cili i jep qerpikëve volum dhe efekt 3D. 11 ml
2,220.00 L 1,776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Color Volume Mascara 01 Noir

Rimel i cili u jep formë dhe volum qerpikëve. 8 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Set rimel për vetullat + laps për vetullat dhuratë. 4 ml
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Waterproof Mascara

Rimel kundër ujit. 9 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Powerlash Strengthening Mascara

Rimel për forcimin dhe zgjatjen e qerpikëve 7.6ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

KORFF BRIGHT AND DEEP SET

Set anti-moshë dhe make-up për zonën e syve
8,400.00 L 7,140.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Mascara All In One

Rimel shumë-funksional 10 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Volume Mascara

Rimel për qerpikë me volum 13.2ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë