info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Shampoo with Magnolia

Çmimi:L1,300.00

Shampo me manjolë për flokë pa shkëlqim 200ml.

Stock: In stock

SKU: KL039

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Shampo e përshtatshme për flokë të cilët e kanë humbur shkëlqimin. Në sajë të dyllit që nxirret nga bima e manjolës, kompleksit të surfaktantëve dhe kompleksit polimerik ky formulim e bën flokun më të shëndetshëm, më me shkëlqim, më të butë dhe e mbron nga faktorët dëmtues të mjedisit të jashtëm. Pa paraben, pa sodium laurilsulfat.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycol Palmitate, Dimethicone, Acrylates Copolymer, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, BHT, Citric Acid, Citronellol, Fragrance, Laureth-7, Linalool, Magnolia Grandiflora Leaf Extract, Methylisothiazolinone. Oleth-10, Phenoxyethanol, Polyquaternium-74, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Hydroxide, Yellow 5, Yellow 6.