info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Shampoo with Almond Milk

Çmimi:L1,300.00L2,100.00

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.

Clear


SKU: KL001

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Shampo e përshtatshme për çdo lloj floku. Përmban ekstrakte të bajames që ushqejnë dhe zbusin flokun. Formulim që i jep flokut volum, shkëlqim dhe butësi. Përmban një sasi të madhe aminoacidesh dhe proteinash të cilat forcojnë flokun. Pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water (Aqua). Sodium Laureth Sulfate. Disodium Cocoamphodiacetate. Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract (Prunus amygdalus Dulcis seed extract).Popylene glycol, sodium chloride. Tea-cocoyl Hydrolyzed Collagen.Glycol Distearate. Acrylates copolymer. Benzoic acid, citric acid, cocamide MEA, Ethylparaben, fragrance (parfum), Laureth-10. Methylisothiazolinone. Methylparaben.Phenoxysthanol, Polyquaternium-22.Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract (Prunus amygdalus Dulcis fruit extract). Sodium benzoate. Sodium hydroxide.