info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Olive Tree Shampoo

Çmimi:L1,300.00L2,100.00

Shampo me bazë ulliri për flokë të dobët e pa shkëlqim 200ml & 400ml.

Clear


SKU: KL025

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Në sajë të ekstrakteve të vajit të ullirit, kjo shampo forcon flokun e dëmtuar dhe të dobët, rrit fleksibilitetin dhe elasticitetin e tij. Pas një kohe shumë të shkurtër flokët do duken më të shëndetshëm e plot shkëlqim.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Përbërësit: Water (aqua), sodium laureth sulfate, ped-7 glyceryl cocoate, olive oil glycereth-8 esters, sodium lauryol methyl isethionate, lauryl betaine, glycol distearate, decyl glucoside, balanites aegyptiaca seed extract, benzoic acid, caramel, citric acid, cocamide mea, disodium edta, fragrance (parfum), hydrolyzed wheat protein, laureth-10, limonene, maltodextrin, polyquaternium-10, soidum benzoate, sodium chloride, tocopherol, yellow 6 (CI 15 985)