info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Klorane Anti-Dandruff Shampoo with Myrtle extract

Çmimi:1,300.00 L

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për të pakësuar dhe eleminuar zbokthin e yndyrshëm.
I pasur me ekstrakte të bimës së mërsinës. Efektive që në përdorimin e parë, kjo shampo redukton zbokthin, riekuilibron skalpin, duke zbutur e ushqyer flokun.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Dihydrogenated Tallow Phtalic Acid Amide, Ceteareth- 60 Myristyl Glycol, Lauryl Betaine, Myrtle Extract (Myrtus Communis), Decyl Glucoside, Zinc Pyrithione, BHT, Caramel, Fragrance (Parfum), GREEN 3 (CI 42053), Sodium Hydroxide

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping