info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Anti-Dandruff Shampoo with Myrtle extract

Çmimi:L1,300.00

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm
200ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për të pakësuar dhe eleminuar zbokthin e yndyrshëm.
I pasur me ekstrakte të bimës së mërsinës. Efektive që në përdorimin e parë, kjo shampo redukton zbokthin, riekuilibron skalpin, duke zbutur e ushqyer flokun.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Dihydrogenated Tallow Phtalic Acid Amide, Ceteareth- 60 Myristyl Glycol, Lauryl Betaine, Myrtle Extract (Myrtus Communis), Decyl Glucoside, Zinc Pyrithione, BHT, Caramel, Fragrance (Parfum), GREEN 3 (CI 42053), Sodium Hydroxide