info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

floke

Showing all 11 results

Abopharma Selen

Selen, një mineral i rëndësishëm për funksione të ndryshme në organizëm Paketim x 30 kapsula
1,313.10 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Polysianes Elixir de Monoï

Vaj i thatë shumëpërdorimësh për fytyrën, trupin dhe flokët 100 ml
3,000.00 L 1,800.00 L -40%
Shtoje në shportë

Minus 417 Catharsis Vitamin Mineral Shampoo

Shampo ushqyese, e përshtatshme kundër zbokthit 350 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Bagno Mare Nord-Est

Xhel dushi hidratues & ushqyes 250 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Upker Shampoo Ristrutturante

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli

Maskë riparuese për flokë të dëmtuar 150 ml
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
2,399.60 L 2,159.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
2,409.60 L 2,048.16 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
2,003.00 L 1,702.55 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
2,140.00 L 1,819.00 L -15%
Shtoje në shportë