[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

kundër zbokthit

Showing all 16 results

Ofertë!
-15%

Bionike Defence Hair Anti-Dry Dandruff Shampoo

Shampo për flokët kundër zbokthit të thatë. 200 ml
1,080.00 L 918.00 L -15%
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Shampoo

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar. 200 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Shampoo Med

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë. 200 ml
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese për zbokthin shumë rezistent. 100 ml
1,670.00 L 1,336.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Renex-S Foaming Cleansing Liquid

Përkujdesje intensive për trajtimin e zbokthit të thatë. 200 ml
1,760.00 L
Shtoje në shportë

Froika Renex Plus Shampoo

Shampo efektive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm, pruritit, psoriazës. 200 ml
1,960.00 L
Shtoje në shportë

Froika Cimbazole Shampoo

Shampo me veprim efektiv kundër zbokthit. 150 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese specifike për zbokthin e thatë, i cili sjell rënie të flokëve. 200 ml
1,960.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane Daily Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage DS Hair Lotion Antipelliculaire Régulatrice

Locion trajtues kundër zbokthit. Pa shpëlarje. 100 ml
2,350.00 L 1,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage DS Hair Shampooing Traitant Kératoréducteur

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë dhe të yndyrshëm, me skuama të pranishme. 150 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Anti-Oily Dandruff Shampoo

Shampo e përshtatshme për sklap të yndyrshëm dhe/ose me dermatit seboroik. 250 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Esi Rigenforte Shampoo Antiforfora

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë dhe të yndyrshëm 200 ml
1,280.00 L 1,088.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

Mikro-emulsion me veti zbutëse dhe qetësuese kundër skuamave të krijuara në lëkurë i përshtatur për të gjithë familjen 30 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
2,510.00 L 2,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë