info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Health Aid Babyvit-D Drops

Çmimi:2,440.00 L

Vitaminë D3 me pika për fëmijë.
(50ml)

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

50 ml

Brand

Formulation

Suitable For

,

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Formulim i krijuar posaçërisht për të porsalindurit.

Vitamina D3 është e nevojshme pasi:
-rrit përthithjen e kalçiumit dhe fosforit;
-merr pjesë në formimin e kockave;
-kontribuon në funksionimin normal të muskujve;
-merr pjesë në proçesin e ndarjes qelizore;
-ndihmon në mirëfunksionimin e sistemit imunitar.
Solucioni ka shije portokalli.
Pa gluten.
Pa maja.
Pa laktozë.
Pa sheqer.
Pa kripë.
Pa ngjyrues artificialë.
Pa aromatizues.
Pa konservues.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.
Ruhet në vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Tunde para çdo përdorimi.
Rekomandohet të merren 10 pika (0.5ml) në ditë.

Përbërësit

Natural Preservative (sunflower oil), Flavour Enhancer (orange sweet essential oil), Vitamin D3 (cholecalciferol).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping