info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Çmimi:L6,760.00 L5,408.00 -20%

Bluzë për meshkuj me veti rimodeluese dhe tonifikuese

Stock: In stock

Additional information

Masa

L/XL

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Bluzë për meshkuj që ka veti:
-të tonifikojë zonën e barkut;
-të rimodelojë trupin;
-të zvogëlojë barkun;
-të përmirësojë mikroqarkullimin e gjakut.

Bluza Guam është përftuar nga kombinimi i teknologjisë GUAM-EMANA.
Materiali i përdorur Emana, është një mikrofibër poliamidi që përmban kristale mineralesh bioaktive, të cilat absorbojnë nxehtësinë e trupit dhe e shndërrojnë në rrezatim infra të kuq të largët (FIR).
Kristalet e mineraleve përmirësojnë mikroqarkullimin e gjakut në nivel kutan. Duke qënë se janë të integruara në materialin e bluzës, këto kristale e ushtrojnë veprimin e tyre gjatë gjithë kohës që ju e përdorni bluzën.

Bluza përmban dhe algat Guam dhe kafeinë të mikroinkapsuluara, të cilat çlirohen në mënyrë graduale dhe e ruajnë efektin e tyre dhe pas disa javësh përdorimi.

është vënë re që dhe pas disa javësh përdorimi, bluza vazhdon të ketë efekt lipolitik, të pakësojë indin dhjamor dhe të tonifikojë zonën e barkut.

I çertifikuar nga Oeko-Tex® Classe I.
Ngjyrë e zezë.
Masa L/XL (50-52)

Efekti rimodelues nuk nënkupton me patjetër humbjen në peshë.

Përdorimi

Bluza vishet 6 orë në ditë për 30 ditë.
Lahet në temperaturë jo më të lartë se 40 ˚ C.
Nuk hekuroset.

Përbërësit

Aqua, Caprylic Capric Triglyceride, Caffeine, Laminaria Digitata Powder.