info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

të tjera

Showing 1–20 of 46 results

Reer Universal Rain Cover

Mbrojtëse për karroca kundër shiut
1,160.00 L
Shtoje në shportë

Reer Cupboard Lock

Aksesor që mundëson mbylljen e dollapeve
340.00 L
Shtoje në shportë

Reer Blanket Holder

Unaza plastike që shërbejnë për të fiksuar batanijen Kuti x 4 copë
500.00 L
Shtoje në shportë

Reer Car Set Organizer

Set organizues për aksesorët e bebeve në makinë
1,240.00 L
Shtoje në shportë

Reer Bath Book

Libër edukativ për foshnjet gjatë banjës
750.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Forellini

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 320 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona të vogla si rërë

Makarona për bebe mbi 4 muajsh 320 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Çaj kamomili

Çaj kamomili për të gjithë familjen 120 g
680.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Çaj finoku

Çaj finoku për të gjithë familjen 120 g
680.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Vaj ulliri

Vaj ulliri Plasmon, për një vakt ushqimor të shëndetshëm dhe të shijshëm 250 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë “tubi”

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona Plasmon në formë ylli për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Pokerine

Makarona Plasmon me forma të ndryshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Oriz

Oriz Plasmon për foshnje mbi 4 muajsh Kuti x 340 g
269.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Puntine

Makarona në formë pike Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë guaske

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh në formë guaske Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Essentials Baby Nail Clippers

Prerëse thonjsh për bebe e sigurt dhe lehtë në përdorim
500.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Essentials Brush And Comb Set

Set me furçë dhe krehër për skalpin delikat të bebeve.
450.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Essentials Baby Scissors 0M+

Gërshërë për bebe me majë të rrumbullakët, të sigurta për prerjen e thonjëve të bebeve.
450.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Sangeric Angenic Sistema di smaltimento dei pannolini

Kosh për depozitimin e pelenave të papastra i cili nuk lejon depërtimin e aromave të këqija në ambjent.
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping