info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 46 results

Nuvita Baby Care Kit 0m+ (1146)

Set për higjenën dhe kujdesin për bebe nga 0 muaj I disponueshëm në 3 ngjyra
2,690.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Nutritional Feeder & Teether 6M+(1417)

Aksesor për ngrënien e frutave dhe perimeve për bebe 6 muaj, i disponueshëm në 4 ngjyra të ndryshme
1,050.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita set për kujdesin e thonjve 0M+ (1138)

Set për higjenën dhe kujdesin e thonjve për bebe nga 0 muaj me ngjyrë blu
850.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita set për kujdesin e flokëve 0M+

Set me krehër dhe furçë për bebe nga 0 muaj
850.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita cap for thermal container 4455

Kapak digjital zëvendësues për termus lëngjesh
890.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Portable bottle drainer (1481)

Tharëse portative për produktet e bebeve
890.00 L
Shtoje në shportë

Reer Cupboard Lock

Aksesor që mundëson mbylljen e dollapeve
340.00 L
Shtoje në shportë

Reer Car Set Organizer

Set organizues për aksesorët e bebeve në makinë
1,240.00 L
Shtoje në shportë

Reer Blanket Holder

Unaza plastike që shërbejnë për të fiksuar batanijen Kuti x 4 copë
500.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Çaj kamomili

Çaj kamomili për të gjithë familjen 120 g
860.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona për bebe mbi 6 muajsh 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Vaj ulliri

Vaj ulliri Plasmon, për një vakt ushqimor të shëndetshëm dhe të shijshëm 250 ml
1,020.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Gemmine

Makarona për fëmijë mbi 6 muajsh Kuti x 300 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë unaze

Makarona Plasmon në formë unaze të përshtatshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë guaske

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh në formë guaske Kuti x 340 g
280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Essentials Baby Nail Clippers

Prerëse thonjsh për bebe e sigurt dhe lehtë në përdorim
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Essentials Brush And Comb Set

Set me furçë dhe krehër për skalpin delikat të bebeve.
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Essentials Baby Scissors 0M+

Gërshërë për bebe me majë të rrumbullakët, të sigurta për prerjen e thonjëve të bebeve.
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Sangeric Angenic Sistema di smaltimento dei pannolini

Kosh për depozitimin e pelenave të papastra i cili nuk lejon depërtimin e aromave të këqija në ambjent.
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë