info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 13 results

Ofertë!
-20%

Guam Panty Snell Massagiante

Korse masazhuese dhe rimodelese për zonën e barkut dhe vitheve
6,900.00 L 5,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Panty Ventre Piatto

Korse rimodeluese e zonës së barkut dhe vitheve
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Bluzë për meshkuj me veti rimodeluese dhe tonifikuese
6,760.00 L 5,408.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Alga Stck Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Tourmaline Crema Liporiducente FIR Cosce – Glutei

Krem reduktues i masës dhjamore në zonën e kofshëve dhe vitheve 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Fanghi Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme & persona me kapilarë të dobët 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante

Ngjitëse për zonën e vitheve dhe barkut me efekt dobësues Paketim x 8 ngjitëse
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Support Line Corset Maternity

Korse për shtatzëni
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Lumbosacral corset 32cm with belt – S

Brez me rrip për zonën lumbosakrale
3,550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Woolen Corsets – XL

Brez për mesin me material leshi
1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Hernia Support Double

Suport për hernie në të dyja krahët (e majtë/e djathtë)
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Lumbosacral Corset – XL

Brez për mesin me hark 26 cm me rrip
3,250.00 L4,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Abdominal Corsets – m

Brez adominal
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi