info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Guam Snellin-Calo

Çmimi:L3,500.00 L2,800.00 -20%

Suplement ushqimor që ekuilibron peshën trupore
14 flakone x 15 ml

Stock: In stock

Additional information

Masa

15 ml

Brand

Formulation

Action

,

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë bimore në formën e solucionit oral që nxit metabolizmin dhe synon rivendosjen e peshës normale trupore.

Përmban:
-algën Wakame, e pasur me vitaminat A, C, E, K dhe minerale si jod, hekur kalçium. është vënë re që ka një ndikim pozitiv në humbjen e peshës trupore;
-guarana, përmban kafeinë, fibra vegjetale, pektinë, mucilagje dhe dekstrinë;
-limon, i pasur me vitaminë C me veti antioksiduese. Prania e limonit është e domosdoshme në rastet kur janë të pranishme në organizëm depozitime të kalçiumit.

Nuk përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.
I përshtatshëm për veganë.
Pa gluten.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti nëse keni një problem shëndetësor të caktuar.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 flakon në mëngjes, i tretur në një gotë me ujë ose lëng tjetër.

Përbërësit

principe aktive:
portokall i hidhur, finok, taraxacum officinale, limon, guarana, cola acuminata, shegë, alga Wakame