info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Eye Serum

Çmimi:9,800.00 L 8,820.00 L -10%

Serum për sytë me efekt riparues dhe rigjenerues gjatë natës.
15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Ky serum sysh përmban mbi 65% përbërës aktivë për të reduktuar shenjat e lodhjes, enjtjet, qeskat dhe rrathët e zinj.
Përbërësit inovativë të tij mbrojnë lëkurën nga stresi oksidativ, eliminojnë toksinat dhe rigjenerojnë qelizat.

Teksturë xheli e cila përthithet shpejt.
Formula e tij është krijuar gjithashtu për të përmirësuar efektet e kremit të syve, duke aplikuar fillimisht këtë serum, pasuar nga kremi i syve.

RC-Advanced : përbërës ekskluziv i cili gjatë natës përshpejton proceset rigjeneruese dhe riparuese të ADN-së.
Kompleksi Zink-Glicinë : rrit rezistencën e qelizave ndaj stresit oksidativ.
Acidi Hialuronik : parandalon humbjen e ujit, ushqen dhe i dhuron qëndrueshmëri lëkurës.
Tetrapeptidet: mbrojnë fibrat e kolagjenit, reduktojnë enjtjet në zonën e konturit të syve.

Përdorimi

Ky serum sysh mund të përdoret më vete ose përpara kremit të syve. Masazhoni butësisht një sasi të vogël në zonën e konturit të syve.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Zinc Glycinate, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Lactis Proteinum (Milk Protein), Bifida Ferment Lysate, Tocopherol, Hydrogenated Lecithin, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Lupinus Albus Seed Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root
Extract, Sodium Hyaluronate, Potentilla Erecta Root Extract, Prunus Persica (Peach) Kernel Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polysilicone-11, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Retinyl Palmitate, Panthenol, Acetyl Tetrapeptide-5, Squalane, Tocopheryl Acetate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Sodium Cocomonoglyceride Sulfate, Dicetyl Phosphate, Phenoxyethanol, Alcohol, Sorbitol, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping