info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS High Recovery Comfort Night Cream

Çmimi:9,800.00 L 8,820.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për përdorim në mbrëmje.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM028
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Duke përdorur kompleksin e patentuar Zink-Glicine, ky formulim i veçantë ndihmon në rigjenerimin e lëkurës përgjatë gjithë natës, duke rikthyer hidratimin dhe duke riparuar qelizat.
Ideal për lëkurën e maturuar dhe të thatë që ka nevojë për detoksifikim.

√ Vepron gjatë gjithë natës
√ Rikthen elasticitetin e lëkurës
√ Ideal për lëkurën e thatë
√ Veprim i mirëfilltë anti-rrudhë
√ Hidraton dhe rigjeneron lëkurën.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Pentylene Glycol, Euglena Gracilis Extract, Decyl Cocoate, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Wax/Polyglyceryl-Esters, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Batyl Alcohol, Stearic Acid, Triethylhexanoin, PEG-100 Stearate, Polyester-4, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Bifida Ferment Lysate, Lactis Proteinum (Milk Protein), Betaine, Olus (Vegetable Oil), Cyclopentasiloxane, Polyamide-5, Cetyl Alcohol, Polysilicone-11, Dimethicone, Glyceryl Dibehenate, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Sodium Citrate, Tribehenin, Urea, Zinc Glycinate, Hydrogenated Vegetable Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Glyceryl Behenate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Polyglutamic Acid, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Potassium Lactate, o-Cymen-5-ol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping