info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Hydracure Hydractive Cream Normal to Dry Skin

Çmimi:6,200.00 L 5,580.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë normale dhe të thatë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues intensiv i cili parandalon dehidratimin e lëkurës.
Me acid hialuronik në përmbajtje, ky krem u dhuron hidratimin e munguar të gjitha shtresave të lëkurës.
Rekomandohet për lëkurën normale dhe të thatë.

Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.
Acidi hialuronik me peshë molekulare mesatare forcon mbrojtjen e lëkurës.
Acidi hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton thellësisht dhe përmirëson elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe densitetin e lëkurës.
Uji termal nga burimi Izumo Yumura në Japoni është i pasuruar me lëndë ushqyese për të rritur nivelet e hidratimit.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Shmangni zonën e syve. Nëse përdorni serum sigurohuni që ta aplikoni përpara hidratuesit.

Përbërësit

Aqua (Water)
Behenyl Alcohol
Benzyl Salicylate
Butylene Glycol
C10-18 Triglycerides
Caprylhydroxamic Acid
Caprylyl Glycol
Ceramide 3
Cetyl Alcohol
Cinnamyl Alcohol
Citronellol
Decyl Cocoate
Disodium EDTA
Eugenol
Geraniol
Glycerin
Hexyl Cinnamal
Hydrogenated Lecithin
Hydrogenated Polydecene
Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether
Isohexadecane
Isopropyl Palmitate
Linalool
Nylon 6/12
o-Cymen-5-ol
Olive Glycerides
Parfum (Fragrance)
Pentylene Glycol
Phenoxyethanol
Polyglyceryl-10 Pentastearate
Sodium Hyaluronate
Sodium Methyl Stearoyl Taurate
Sodium Polyacrylate
Sodium Stearoyl Lactylate
Squalane
Triethanolamine
Triethylhexanoin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping