info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini For Men Force Revive Youthfulness Recovery Concentrate

Çmimi:6,000.00 L 5,400.00 L -10%

Serum me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM008
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Koncentrat i gjeneratës së re, që vepron duke korrigjuar dhe reduktuar shenjat e moshës.
Lëkura duket më e re, më pak e lodhur dhe me më shumë shkëlqim.

√ Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.
√ Ndihmon lëkurën të rigjenerohet dhe riparohet.
√ Vonon shenjat e moshës.
√ Përmirëson pamjen, strukturën dhe tonusin e lëkurës.
√ Zbeh pamjen e rrudhave.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Përbërësit

– Zinc-Glycine Complex
– RC-Advanced
– Collagen activator
– Hyaluronic acid
– Ceramide complex
– Nanoemulsified Vitamin C
– Nanoemulsified Potentilla Erecta root extract
– Nanoemulsified Prunus Persicae extract
– Plant complex: 7 extracts of soothing plants
– Birch sap
– Trace elements

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping