info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Çmimi:L500.00

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme
30 g

Additional information

Masa

30 g

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Pomadë e yndyrshme për mjekimin e simptomave të hemorroideve të jashtme.
Me efekt të shpejtë në qetësimin e dhimbjeve dhe uljen e inflamacionit.

Me lidokalinë dhe anestezinë në përmbajtje, dy lëndë me veprim anestetik lokal, që qetësojnë dhimbjen dhe ndjesinë e kruarjes.
E pasur me lëndë zbutëse dhe freskuese, për një efekt më të mirë qetësues.

Përdorim rektal.

Përdorimi

Lyerje lokale, në zonën rektale, 2-3 herë në ditë.

Përbërësit

Lidokainë, anestezinë, mentol, lanolinë, vazelinë