[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mentol

Showing all 14 results

HiGeen Barrad Cold Cream

Trajtim lokal i dhimbjeve Tub x 120 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Abena Activ Gel Cooling Skin Care

Xhel freskues me mentol për trajtimin lokal të dhimbjes Tub x 250 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

Fitogal Konjski Balsam (balsam i kalit)

Xhel hidratues, freskues dhe relaksues 250 ml
480.00 L
Shtoje në shportë

Istituto Ganassini Vitamin Dermina Menthol Powder

Pudër me mentol 100 g
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Menthodex Triple Impact Throat Lozenges

Karamele për fytin me mente, mentol dhe eukalipt Kuti x 24 karamele
800.00 L
Shtoje në shportë

Propomint Spray

Spraj për fytin me propolis Flakon x 30 ml
850.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Poladerm Lotion

Hidratues për trupin i cili qetëson kruajtjet dhe irritimet. 200 ml
2,680.00 L 2,144.00 L -20%
Shtoje në shportë

Deep Relief Gel (ibuprofen, menthol)

Xhel me ibuprofen dhe mentol, për trajtimin lokal të dhimbjes dhe inflamacionit 50 g
520.00 L
Shtoje në shportë
Rowacol FarmaOn.al

Rowachol pika

Solucion oral që ndihmon në shpërbërjen dhe eleminimin e gurëve në tëmth 10 ml
869.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Exfoliante Désincrustante

Eksfoljues i thellë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 75 ml
3,280.00 L 2,952.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Osteoflex Cream

Suport optimal për kyçet, muskujt dhe artikulacionet. 100 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Zefimar Gola Spray

Spraj që qetëson irritimet e fytit të fëmijëve mbi 3 vjeç dhe të rriturve 25 ml
1,370.00 L 1,233.00 L -10%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale (përdorim në shtatzëni)

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme për përdorim në shtatzëni 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë