info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Elancyl Activ Massage Minceur

Çmimi:L5,250.00

Xhel dushi 200 ml dhe dorezë masazhi anti-celulit për përdorim në dush

Stock: 1 në stok

Përshkrimi

Xhel dhe dorezë masazhi anticelulit që përdoren gjatë dushit. Krijuar nga një fizioterapist, ky xhel kombinon efektet dobësuese të masazhit me ato të një xheli anti-celulit. Veprimi i dorezës së masazhit i kombinuar me vetitë dekongjestionuese të ekstrakteve të luledredhëzës stimulon mikroqarkullimin e gjakut, duke dhënë rezultat direkt në eleminimin e celulitit. Përdorimi i përditshëm i xhelit dhe dorezës masazhuese nxisin pastrimin nga toksinat dhe rrisin nivelin e oksigjenit në qelizë. Lëkura do të jetë e butë dhe e tonifikuar.

Përdorimi

Përdoreni një herë në ditë për 4 javë në dush. Aplikoni xhelin dhe masazhojeni me dorezë në zonat ku doni të eleminoni celulitin. Shpëlahuni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Fragrance (Fragrance), Peg-8 Divinyldimethicone / Dimethicone Copolymer, Copolymer Acrylates, Caffeine, Alcohol, Alpha-Isomethylionone, Benzoic Acid, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicytate, Blue 1 (Cl 42090), Butylpheynyl Methylpropional, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Citral, Citric Acid, Citronellol, Cocoamide Mea, Disodium Cocoamphoacetate, Disodium Edta, Glycol Distearate, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hexyl Cinnamal, Hieracium Pilosella Extract, Laureth 10, Limonene, Linalool, Phenoxyethylene, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Sodium Methylparaben, Triethanolamine, Yellow 5 (CI 19140).