info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

EasyTattoo Tattoo Body Milk

Çmimi:1,500.00 L

Qumësht hidratues trupi për lëkurën me tatuazhe

250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

Masa

250 ml

Përshkrimi

Formulim në trajtë qumështi, i zhvilluar posaçërisht për hidratimin e lëkurës me tatuazhe.
I pasur me vaj organik kokosi dhe gjalpë shea, siguron një veprim hidratues të përditshëm për trupin dhe tatuazhet.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, edhe atë të ndjeshme.

Testuar nën kontroll dermatologjik.

 

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Mbajeni larg
fëmijëve.

Përdorimi

Aplikoni qumështin në trup, veçanërisht në zonat me tatuazhe.

Përbërësit

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Dicaprylyl Ether, Xylitylglucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Polyhydroxystearate, Silica, Anhydroxylitol, Cetearyl Alcohol, Xylitol, Potassium Sorbate, Xantan Gum, Tocopherol, Bisabolol, Sodium Benzoate, Glucose, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*

*Ingredients from organic origin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping