info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Sunbrella Set promocional -Lëkurë me kapilarë (rosacea)

Çmimi:6,955.00 L 3,477.00 L -50%

Set me krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin – 50% ULJE
50 ml + 150 ml

Informacion shtesë

Brand

Masa

100 ml, 150 ml

Skin Type

Dermedic Sunbrella Sun Protection Spray SPF 50+

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (skin with vascular problems)

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Përfito me 50% ULJE produktet e tua të mbrojtjes ndaj diellit.
Set me 1 krem mbrojtës për fytyrën 50 ml (lëkurë me rosacea) dhe krem mbrojtës për trupin 150 ml

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping