info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Sunbrella Set promocional -Lëkurë e thatë & normale

Çmimi:6,810.00 L 3,405.00 L -50%

Set me krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin – 50% ULJE
50 ml + 150 ml

Informacion shtesë

Brand

Masa

100 ml, 150 ml

Skin Type

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (dry and normal skin)

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Dermedic Sunbrella Sun Protection Spray SPF 50+

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Përfito me 50% ULJE produktet e tua të mbrojtjes ndaj diellit.
Set me 1 krem mbrojtës për fytyrën 50 ml (lëkurë e thatë & normale) dhe krem mbrojtës për trupin 150 ml

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping