info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Derma-E Nourishing Shampoo Apricot Seed& Argan Oils

Çmimi:L1,800.00

Shampo ushqyese për flokë të fortë & të lëmuar
236 ml

Stock: In stock

Additional information

Masa

236 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Shampo ideale për flokë të dobët. I dhuron hidratimin e nevojshëm për të mos lejuar elektrizimin e tyre, ndërkohë që stimulon folikulat dhe balancon prodhimin e yndyrës.

Me vaj argani, vaj të farave të kajsisë, kuinoa, vitaminë E, të cilat i japin flokëve butësinë dhe shkëlqimin e dëshiruar.
E përshtatshme për t’u përdorur dhe në flokë të lyer.
Pa paraben, pa sulfate, pa gluten.
100 % vegan.

Përdorimi

Aplikoje në flokë te njomë duke e masazhuar.
Mund të përdoret për përdorim të përditshëm.

Përbërësit

Purified Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate (Coconut Derived), Cocamidopropyl Hydroxysultaine (Coconut Derived), Stearic Acid (Vegetable Derived), Glycerin (Vegetable Derived), Dimethicone, Microcrystalline Cellulose (Plant Derived), Cellulose Gum (Plant Derived), Panthenol (Provitamin B5), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Hydrolyzed Quinoa, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils.