info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 46 results

Derma E Very clear acne cleanser nettoyant facial

Larës për fytyra të yndyrshme me tendencë akneike 175 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C concentrated serum

Serum i përqëndruar me vitaminë C dhe acid hialuronik për lëkurë të freskët dhe të hidratuar 650 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C micellar cleansing water

Ujë micellar me vitaminë C pa shpëlarje pastrues, hidratues & freskues 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C Renewing Moisturizer cream

Krem hidratues dite për fytyrën me vitamin C dhe probiotikë 60 ml
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Acne Blemish Control Treatment Serum

Serum me acid salicilik për trajtimin e akneve dhe njollave që lënë aknet 60 ml
L2,300.00
Shtoje në shportë

Derma-E Advanced Peptides & Collagen moisturizer

Krem anti-rrudhë me peptide dhe kolagjen që vepron edhe në zbutjen e rrudhave më të thella 56 g
L5,000.00
Shtoje në shportë

Derma-E Advanced Peptides & Collagen Serum

Serum me peptide dhe kolagjen për të parandaluar shfaqjen e rrudhave dhe trajtimin e rrudhave ekzistente 60 ml
L5,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-wrinkle advanced moisturizer

Krem hidratues me efekt anti-rrudhë i pasur me vitaminë A 56 g
L4,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-Wrinkle Cleanser Vitamine A& Glycolic Acid

Larës për fytyrën me efekt anti-rrudhë dhe eksfoliues 175 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-Wrinkle Eye Cream

Krem anti-rrudhë me vitaminë A për zonën rreth syve 14 g
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-Wrinkle Toner

Tonik pastrues për fytyrën me efekt anti-rrudhë i pasur me acid glikolik dhe vitaminë A 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Brightening Cleanser

Pastrues për lëkurë me shenja hiperpigmentimi 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E CoQ10 Super Repair Cream

Krem anti-age me CoQ10 hidratues, ushqyes & rinues i lëkurës 56 g
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E CoQ10 Super Repair Eye Cream

Krem hidratues dhe antioksidues për sytë i pasur me CoQ10 14 g
L3,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Essentials Overnight Peel AHAs

Trajtim nate eksfoljues për një lëkurë të pastër & pa rrudha 60 ml
L3,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Firming DMAE Cleanser

Pastrues për fytyrën që nxit tonifikimin e lëkurës 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Firming DMAE Serum

Serum me efekt anti-rrudhë dhe tonifikues për lëkurën 60 ml
L3,700.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Day Cream Hyaluronic acid

Krem hidratues dite me acid hialuronik për një lëkurë më të re dhe të shëndetshme 56 g
L4,600.00 L3,680.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Eye Cream

Krem hidratues me acid hialuronik për zonën delikate rreth syve 14 g
L3,450.00 L2,760.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Gentle Cleanser hyaluronic acid

Pastrues për fytyrën thellësisht hidratues me acid hialuronik 175 ml
L2,450.00 L1,960.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Night Cream

Krem hidratues nate për lëkurë të thatë 56g
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Hydrating Scrub

Scrub hidratues për fytyrën Pastron thellë lëkurën pa krijuar tharje të saj 113 g
L2,450.00 L1,960.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Microdermabrasion Scrub

Exfoliues natyror që minimizon rrudhat e imëta dhe shenjat e mbetura nga aknet 56 g
L4,600.00
Shtoje në shportë

Derma-E Nourishing Shampoo Apricot Seed& Argan Oils

Shampo ushqyese për flokë të fortë & të lëmuar 236 ml
L1,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Psorzema Cream

Krem hidratues për lëkura të thata, të acaruara dhe me skuama 113g
L3,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Restoring Shampoo Volume and Shine

Shampo për flokë me volum, pa yndyrë dhe me shkëlqim 236 ml
L1,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
L2,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Shampoo

Shampo terapeutike për skalp të irrituar 236 ml
L2,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Scar Gel panthenol & allantoin

Trajtim natyral për shenjat e krijuara nga plaget, aknet, stijat 56 g
L3,300.00
Shtoje në shportë

Derma-E Sensitive Skin Cleanser

Pastrues për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqjeje 175 ml
L2,400.00
Shtoje në shportë

Derma-E Sensitive Skin Moisturizer Cream

Krem hidratues & anti-age për lëkurë të ndjeshme që skuqet dhe irritohet 56 gr
L3,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Sensitive Skin Oil-Free Moisturizer

Krem hidratues për lëkura të ndjeshme dhe të yndyrshme 56 g
L3,200.00
Shtoje në shportë

Derma-E Skin Lighten Alpha-arbutin, licorice extract & vit C

Krem me përbërës natyralë me efekt depigmentues për të gjitha tipet e njollave të krijuara në lëkurë 56 g
L3,800.00
Shtoje në shportë

Derma-E Skinbiotics Rescue cream

Krem terapeutik për lëkurën me tea tree oil dhe vaj rigoni 113 g
L3,273.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tea Tree and Vitamin E Oil

Vaj terapeutik për trupin i pasur ekstrakte të pemës së çajit dhe vitaminë E 30 ml
L2,230.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Deep SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "deep" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Fair SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "fair" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "light" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Medium SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "medium" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Tan SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "tan" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Derma-E Ultra Hydrating Serum

Serum hidratues me acid hialuronik për një fytyrë të butë si mëndafshi 60 ml
L4,200.00 L3,360.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Very Clear Moisturizing Cream

Krem hidratues për lëkura të yndyrshme dhe akneike 56 g
L3,300.00
Shtoje në shportë

Derma-E Vitamin C Instant Radiance Citrus Facial Peel

Peeling me pure qitroje për një lëkurë të pastër, pa rrudha & shkëlqim të menjëhershëm 56 g
L3,650.00
Shtoje në shportë

Derma-E vitamin C intense night cream

Krem hidratues intensiv nate i pasur me antioksidantë që ushqen lëkurën ndërsa ju flini 56 g
L3,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion

Locion trupi hidratues me vitaminë E pa parfum për lëkura delikate 227 g
L1,860.00
Shtoje në shportë

Derma-E Vitmin E 12000 IU cream

Krem hidratues me vitaminë E për fytyrën dhe trupin 113 g
L2,230.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro