info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 17 results

The Cosmetic Republic Multivitamin Shampoo

Shampo me vitamina për flokë të dobët dhe të dëmtuar 1 l
5,130.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Volumising Dry Shampoo

Shampo e thatë që shton volumin e flokëve tuaj
640.00 L1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Food Supplement

Suplement ushqimor që kundërshton rënien e flokëve te femrat mbi 45 vjeç 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Ecophane Strengthening Shampoo

Shampo për flokë të dobët, që këputen 200 ml
1,700.00 L 1,190.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytolium+ Anti-Hair Loss Treatment For Men Lotion

Locion kundër rënies së flokëve tek meshkujt. 100 ml
3,580.00 L 2,864.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Triderm A.D Cleansing Cream

Krem pastrues për flokët dhe trupin me tendencë atopike. 500 ml
2,020.00 L 1,616.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Shine On Nutri Hair Restructuring Shampoo

Shampo për flokë të dëmtuar me efekt ristrukturues. 200 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Shine On Nutri-Hair Restructuring Conditioner

Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron flokët e dëmtuar. 200 ml
1,550.00 L 1,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence KS Anti-Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve. 200 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Pyrithion Shampoo

Shampo e cila trajton zbokthin dhe dermatitin seborroik. 200 ml
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Pantogrin Plus Shampoo

Shampo e cila trajton flokët e hollë, të dobët dhe që bien. 200 ml
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Pantogrin Shampoo

Shampo e cila trajton flokët e hollë dhe të dobët. 200 ml
2,080.00 L 1,872.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Pantogrin Plus Lotion

Locion i cili trajton rënien e flokëve. 100 ml
2,990.00 L 2,691.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Froika Anti-Hair Loss Peptide Lotion

Locion i cili trajton rënien e flokëve. 100 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skin Tech AD Daily care hair spray

Spray me efekt rigjenerues dhe revitalizues për flokët. 125 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Rigenforte Anti-Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies, për flokë të hollë dhe të dobët 250 ml
1,280.00 L 1,088.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Rigenforte Lozione Urto con Biotinax

Trajtim në formën e ampulave kundër rënies së flokëve 12 ampula x 10 ml
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë