info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave Hydrating Cream-to-Foam Cleanser

Çmimi:2,300.00 L

Pastrues delikat në formë kremi shkumues për lëkurë normale dhe të thatë. Largon edhe makeup-in.
236 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

236 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pastrues i butë me lëkurën në trajtë kremi i cili transformohet në një shkumë delikate që butësisht largon papastërtitë dhe make-upin.

Ceramidet: Ndihmojnë në rivendosjen dhe ruajtjen e barrierës natyrale të lëkurës.
Acidi hialuronik: Ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të hidratimit të lëkurës.
Aminoacidet: Mbështesin faktorët hidratues natyralë të lëkurës (NMF), të njohur për mbajtjen dhe ruajtjen e lagështirës.
Teknologjia MVE: Sistem i patentuar shpërndarje i cili i cliron përbërësit hidratues me kalimin e kohës.

I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë, të ndjeshme dhe për persona që përdorin lente kontakti.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Përdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Shpëlajeni mirë dhe thajeni.

Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Chloride, Pca, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-100 Stearate, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Aspartic Acid, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Sorbitan Isostearate, Carbomer, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Glycine, Trideceth-6, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Threonine, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginine, Sodium Lauroyl Lactylate, Serine, Sodium Benzoate, Valine, Sodium Hyaluronate, Proline, Isoleucine, Cholesterol, Phenoxyethanol, Alanine, Phenylalanine, Coconut Acid, Coco-Glucoside, Chlorphenesin, Disodium Edta, Hydroxyethyl Urea, Citric Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylyl Glycol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Histidine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyquaternium-53, Polyquaternium-39, Polysorbate 60, Ethylhexylglycerin, Benzoic Acid

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping