info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinopure Lotion Purifiante

Çmimi:2,358.00 L3,240.00 L

Tonik specifik për lëkurë mikse, të yndyrshme me imperfeksione.

Spastroje


Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml, 400 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Toniku Vinopure minimizon poret e dukshme, imperfeksionet dhe redukton sebumin e tepërt.

Vaj esencial livandoje.
Acidi salicilik natyral: Përftuar nga një bimë medicinale e quajtur Wintergreen.
Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.
Toniku Vinopure përmban gjithashtu ujë trëndafili, i njohur për vetitë e tij në parandalimin e mbiprodhimit të sebumit.

99% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Jo fotosensibël.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurë të pastruar, me një disketë pambuku. Shmangni konturin e syve. Pa shpëlarje.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, ALCOHOL DENAT.*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, ARGININE, SALICYLIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CITRIC ACID, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL*, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL*, CITRAL, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL*, SODIUM BENZOATE, CITRONELLOL, SODIUM PHYTATE, GERANIOL, POTASSIUM SORBATE, LINALOOL, LAVANDULA HYBRIDA OIL*, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL*, LIMONENE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping