info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinopure Fluide Matifiant Hydratant

Çmimi:3,940.00 L 3,546.00 L -10%

Fluid hidratues dhe matifikues për lëkurë me imperfeksione
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Fluid me efekt freskues, i cili ofron hidratim gjatë gjithë ditës, pa lënë shkëlqim në lëkurë.
Redukton imperfeksionet (shenjat ​​dhe pikat e zeza), përmirëson tekskturën e lëkurës, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të matifikuar.

Skualenet- Ekstraktuar nga vaji i ullirit, hidratojnë dhe zbutin lëkurën pa shkaktuar yndyrosje.
Polifenolet: Ekstrakte të farave të rrushit me veti antioksiduese që bllokojnë 100% të radikaleve të lirë.

96% përbërës me origjinë natyrale.
Jo komedogjenik.
Jo fotosensibël.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastër,pas serumit.
Shmangni konturin e syve.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, SILICA, SQUALANE, GLYCERIN, TAPIOCA STARCH, GLYCERYL STEARATE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, ALCOHOL DENAT., ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT, PENTYLENE GLYCOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM PHYTATE, CITRIC ACID, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, CITRAL, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL, SODIUM BENZOATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, CITRONELLOL, MALTODEXTRIN, ORTHOSIPHON STAMINEUS EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, LAVANDULA HYBRIDA OIL, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL, OLEANOLIC ACID, GERANIOL, LINALOOL, LIMONENE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping