info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Rivescal DS Soothing Shampoo

Çmimi:2,600.00 L

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar.
Përmban 0,4% piroctone olamine, e cila parandalon zhvillimin e mykut Malassezia.
Alantoina dhe niacinamide reduktojnë skuqjen dhe ndjesinë e kruajtjes.

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni skalpin butësisht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Përdoreni shampon 2-3 herë në javë.

Përbërësit

AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, NIACINAMIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM CHLORIDE, ALLANTOIN, UREA, GLYCERYL OLEATE, BENZYL ALCOHOL, PIROCTONE OLAMINE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, POLYQUATERNIUM-7, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, GLYCEROPHOSPHOINOSITOL LYSINE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping