info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Reoxall 100S Photoprotection Fluid

Çmimi:4,620.00 L

Fluid mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe reaktive.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Fluid për mbrojtje ndaj diellit për fytyrën, me teksturë të lehtë dhe që përthithet shpejt.
Rekomandohet për lëkurë delikate dhe reaktive.

Siguron mbrojtje shumë të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB.
Acidi lipoik, një antioksidues i fuqishëm, ndihmon në parandalimin e dëmtimit të lëkurës të shkaktuar nga dielli dhe plakjes së hershme.
Mbron lëkurën nga drita blu dhe fotoplakja që ajo shkakton.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

AQUA, OCTOCRYLENE, C12-15 ALKYL BENZOATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DIBUTYL ADIPATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ALCOHOL DENAT., BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, UNDECANE, DICAPRYLYL CARBONATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DECYL GLUCOSIDE, TRIDECANE, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCYRRHETINIC ACID, STEARALKONIUM HECTORITE, ETHYLHEXYL STEARATE,
DISODIUM EDTA, TOCOPHERYL ACETATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL
ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, PROPYLENE CARBONATE, PROPYLENE
GLYCOL, ACRYLATES COPOLYMER, THIOCTIC ACID, LECITHIN, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, SODIUM ISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, TROPOLONE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, ACETYL HEPTAPEPTIDE-4.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping