info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Acnell Replenishing Cream SPF 50+

Çmimi:3,130.00 L

Krem hidratues dhe mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues dhe mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.
Ndihmon në parandalimin e papërsosmërive të akneve, zvogëlon prodhimin e sebumit dhe zmadhimin e poreve, si dhe mbron lëkurën nga rrezet e diellit.

Rivendos ekuilibrin hidrolipidik të lëkurës së dëmtuar nga trajtimet e ndryshme.
Përmban një sistem inovativ të filtrimit të diellit i cili siguron mbrojtje shumë të lartë nga dielli (SPF 50+) kundër rrezatimit UVA/UVB, gjë që e bën këtë krem të rekomanduar veçanërisht në stinët e nxehta.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në lëkurë të pastër.
Masazhoni butësisht deri në përthithje të plotë.
Riaplikojeni gjatë ditës.

Përbërësit

AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ALCOHOL DENAT., ETHYLHEXYL TRIAZONE, METHYLENEBIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), DICAPRYLYL CARBONATE, UNDECANE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, TRIDECANE, TREHALOSE, POLYMETHYL METHACRYLATE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, DECYL GLUCOSIDE, ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE COPOLYMER, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, TAMARINDUS INDICA SEED POLYSACCHARIDE, POLYISOBUTENE, ALLANTOIN, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) SEED OIL, BISABOLOL, TOCOPHEROL, PEG 7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, PROPYLENE GLYCOL, SORBITAN ISOSTEARATE, XANTHAN GUM.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping