info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

BABÉ Pediatric Bath Gel

Çmimi:2,083.00 L 1,041.50 L -50%

Xhel shumë i butë për banjë, i përsosur për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjeve dhe fëmijëve.
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: BABE29
Etiketa: , , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Xhel larës, i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjës dhe fëmijës, pa shkaktuar irritim në zonën e syve.

Formulë delikate që ushqen dhe zbut lëkurën dhe i jep asaj një ndjesi komforti dhe freskie.

PH i adaptuar.
Tolerancë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht dhe pediatrikisht.

Përdorimi

Për përdorim të përditshem.
Aplikojeni në lëkurë të lagur.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Përbërësit aktivë kryesorë:
BABÉ Baby-Care Complex 0.5%

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping