info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avene Stick Zones Sensibiles 50 8g

Çmimi:2,100.00 L 1,680.00 L -20%

Stick mbrojtës nga dielli spf 50 .

Stick mbrojtës nga rrezatimi diellor i përshtatshëm për zonat më delikate.

Stock: Ka stok

SKU: AV097
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

,

Action

,

Specific For

, , ,

Pershkrimi

Përdoret në zonën e syve, veshëve, buzëve dhe zonave të tjera delikate, për një mbrojtje sa më efikase ndaj rrezatimit diellor. Mbron si nga UVA dhe nga UVB. Ndimon në rigjenerimin e shtresës së  lëkurës që mund të jetë dëmtuar.

Perdorimi

Aplikohet rreth 15 minuta para ekspozimit në diell.

Perberesit

OCTINOXATE 6%, OCTOCRYLENE 6%, TITANIUM DIOXIDE 1.5%, ZINC OXIDE 3% SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, CERESIN, BUTYLOCTYL SALICYLATE, HYDROGENATED POLYDECENE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, POLYETHYLENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, ETHYL MACADAMIATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, OCTYLDODECANOL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) EXTRACT, WATER, GLYCERIN, SILICA, KAOLIN, SORBITAN SESQUIOLEATE, HYALURONIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE.