info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Skin Harmonizer SPF 50

Çmimi:3,480.00 L

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me pigment natyral.
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem dite me pigment, i cili përshtatet me tonalitetin individual të lëkurës.
Për lëkurë me tendencë akneike, të prirur ndaj skuqjes ose rosacea.

Pigmentet e mikro-kapsuluara fshehin dukshëm skuqjen.
Përbërësit aktivë bimorë kanë veti anti-inflamatore, ndërkohë që pantenoli siguron hidratim.
Niveli i lartë i mbrojtjes UV mbron lëkurën nga dëmtimi dhe fotoplakja.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni rregullisht. Limitoni ekspozimin gjatë në diell sa më shumë që të jetë e mundur.

Përbërësit

AQUA, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl salicylate, Ethylhexyl Stearate, TITANIUM DIOXIDE, OCTOCRYLENE, Potassium Cetyl Phosphate, GLYCERIN, ALUMINUM Starch Octenylsuccinate, DICAPRYLYL CARBONATE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), Phenylbenzimidazolesulphonic ACID, CI 77492, TRIS-BIPHENYL TRIAZINE (NANO),ISATIS TINCTORIA LEAF EXTRACT, PANTHENOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, ISOPROPYL MYRISTATE, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, PIROCTONE OLAMINE, ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, DEHECYLA GLUCOSOL, PNOOLLCOHOL, DEHECYL GLUCOS, HEPTANE , AMINOMETHYL PROPANOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, TRIETHYL CITRATE, ALUMINA, SIMETHICONE, DISODIUM PHOSPHATE, XANTHAN GUM, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE,SILVER CHLORIDES, CI 47005, CI 42090, CI 77491, CI 77499

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping