info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK The Smurfs biberon i gënjeshtërt

Çmimi:900.00 L

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 18-36 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK167
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Biberon i gënjeshtërt i përshatshëm për fëmijë nga 18 deri në 36 muajsh.
Karakteristikat:
-përshtatet me qiellzën;
-nuk dëmton mishrat e dhëmbëve;
-ka një unazë e cila shërben për ta mbajtur më kollaj.

Koka e biberonit rrens është prej silikoni.
Nuk përmban BPA.