info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Gotë Sports Cup

Çmimi:1,200.00 L

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 3 vjeç
450 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

450 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Çfarë u pëlqen fëmijëve të bëjnë më shumë? Të eksplorojnë, sigurisht!
Gota NUK Sport Cup është zgjidhja e duhur, kur ata ndihen të etur gjatë lojërave, pasi ka një kapacitet që mban sasinë e ujit që i nevojitet moshës së tyre.

Karakteristikat:
• Kokë e butë silikoni që tërhiqet lehtësisht kur hapet dhe mbyllet;
• Kapak mbrojtës me kapëse praktike;
• Material plastik rezistent dhe i lehtë në peshë;
•Pa BPA.

I disponueshëm në dy ngjyra:
-rozë;
-blu.