info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Enë për ngrirje

Çmimi:2,000.00 L

Enë për ngrirje e ndarë në 9 kompartimente të vogla
Kapaciteti total 540 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK170
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

540 ml

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

NUK Freezer Tray është zgjidhja e duhur për të ruajtur ushqimin e fëmijëve tuaj.
Ena është e ndarë në 9 kompartimente të vogla me një kapacitet prej 60 ml secila.
Është e përbërë prej silikoni, çka e bën tepër fleksibël dhe mundëson nxjerrjen e ushqimit me lehtësi.
Ena është e pajisur me një kapak, i nevojshëm për të ruajtur sa më mirë ushqimin.

Tepër e thjeshtë për tu përdorur:
-hidhni ushqimin e sapo përgatiur në secilin nga kompartimentet e enës;
-vendoseni në frigorifer.

Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso