info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Magic Cup 8 m+

Çmimi:1,500.00 L

Gotë për ujin dhe lëngje, e përshtatshme për fëmijë mbi 8 muajsh
230 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK160
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

300 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Gota NUK Magic Cup u mundëson fëmijëve të pijnë njëlloj si të rriturt.
Fëmijët mund të pijnë në çdo anë të gotës, për shkak të teknologjisë 360˚.
Prania e një disku silikoni pengon rrjedhjen e lëngut pavarësisht pozicionit në të cilën po mbahet gota.
Gota nuk ka doreza.
Është e pajisur me një kapak që mundëson që ajo të jetë e pastër gjatë gjithë kohës.

Materiali i përdorur për gotën është tepër rezistent dhe nuk përmban BPA.
E disponueshme në dizajne dhe ngjyra të ndryshme.
Pastrohet me lehtësi.