info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Koka silikoni

Çmimi:900.00 L

Koka gjiri prej silikoni me formë trekëndore
Paketim x 2 copë

Spastroje


Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë, large, medium

Material

Suitable For

Përshkrimi

Ushqyerja me gji shton lidhjen e nënës me bebin dhe i afron ata më shumë me njëri tjetrin.
Por, ndonjëherë ushqyerja me gji bëhet problematike për shkak të kokave të gjirit të irrituara dhe të inflamuara.
Kokat e silikonit NUK, lehtësojnë proçesin e ushqyerjes me gji. Ato qetësojnë dhe pakësojnë irritimet e kokave të gjoksit dhe njëkohësisht lejojnë që fëmija të pijë lirisht.

Forma trekëndore specifike e kokave të silikonit lejon ushqyerjen me gji në çfarëdolloj pozicioni.
I testuar klinikisht.

Përdorimi

Përpara se të vendosni kokat e silikonit duhet të lani duart tuaja dhe të fshini pjesën e gjoksit me një peshqir/napë të thatë.
Mund ti njomni pak kokat e silikonit me ujë ose qumësht, me qëllim që të vendosen më kollaj.
Vendosini kokat e silikonit në mënyrë të tillë që të përshtaten me pozicionin e ushqyerjes me gji.
Direkt pasi mbaron gjidhënia lani gjoksin me ujë për të larguar mbetjet e qumështit dhe mikrobet, dhe gjithashtu lani dhe kokat e silikonit me ujë. Kokat e silikonit duhet të dezinfektohen ose të vendosen në sterilizues çdo ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso